Ceyda Düvenci’den manidar paylaşım! Bülent Şakrak’tan boşanıyor mu?

featured
service

Ceyda Duvenciden Manidar Paylasim Bulent Sakraktan Bosaniyor Mu 1687246833 2763

Bir süredir evliliklerinde kara bulutların dolaştığı konuşulan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinin boşanacakları iddia edilmişti. Düvenci’nin son paylaşımı magazin gündeminde bomba etkisi oluşturdu. Düvenci’nin “Bazen istemesen de bambaşka bir yola çıkmak zorunda kalırmışsın” sözleri soru işaretlerine sebep oldu.

2015 yılında nikah masasına oturan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak hakkında çıkan ayrılık iddiaları iyice kızıştı. Melisa ve Okan adında İki çocukları olan çift bir süredir evliliklerinde anlaşmazlıklar yaşıyordu. Daha sonra ikili, çift terapisine gittiğini söyleyerek aralarını düzelttiklerini belirtmişti. Ancak Ceyda Düvenci’nin son paylaşımı kafaları karıştırdı.

Vq3Lr 1687246842 8142

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak ve çocukları

BOŞANIYORLAR MI?

Aralarındaki sorunları çözüme kavuşturduklarını ve evliliklerine devam etme kararı alan çift ayrı ayrı tatile çıktı. Bülent Şakrak oğlu Okan Ali ile karavan turu yaparken Ceyda Düvenci çocukları ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi tercih etti.

Lknss 1687246813 6636

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak boşanıyor mu

Düvenci’ni tatilden bir kare paylaşarak şu manidar sözlere yer verdi:

“Bazen istemesen de bambaşka bir yola çıkmak zorunda kalırmışsın… Sözler yetersiz kalırmış bazen… Evet, gözlerim hüzünlü baksa da gülmeye devam edeceğim. Ve hayat sana yine de teşekkür ederim. Vardır benim için bir planın hep bilirim. Akışa bıraktım kendimi, gelecek günlerin güzelliğine güveniyorum. Ateş böcekleri iyidir. Bir de sinek kuşları, bir de kırlangıçlar ve baykuşlar.” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Ankara’da şaşırtan görüntüler! Su damacanasını kafalarında taşıyan…

Ceyda Düvenci’den manidar paylaşım! Bülent Şakrak’tan boşanıyor mu?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir